Balmo Promotions

Piłki Nożne Reklamowe

Widok listy Widok ikon

Piłki nożne 2- warstwowe, ręcznie szyte. Idealne do promowania klubów piłkarskich, sponsorów klubów, drużyn sportowych lub imprez o charatketrze sportowym. Stosowane jako gadżet w kampaniach masowych i promocjach firm. Jest to najtańsza oferowana przez nas opcja, która może być świetnym nośnikiem Tojego logo i prezentem, który ucieszy każdego klienta. Piłki reklamowe z nadrukiem, z logo najczęściej produkowane są z tworzywa PVC w wykończeniu satynowym lub błyszczącym.

Piłki reklamowe z nadrukiem

Piłka z PVC, rozmiar 5

Piłka z PVC, rozmiar 5
Nr katalogowy: BP503

Piłka reklamowa z nadrukiem, mimo iż przez swoją wagę i wytrzymałość nie spełni oczekiwania profesjonalistów, to świetnie nadaje się jako piłka do „podwórkowego pokopania „. Przede wszystkim pomoże zrealizować Twoje marketingowe założenia przy ograniczonym budżecie. Nadruk do 12 kolorów, na każdej łatce piłki.

wiecej »
Piłka z PVC, rozmiar 4

Piłka z PVC, rozmiar 4
Nr katalogowy: BP403

Piłka reklamowa z logo w rozmiarze Junior. Stosowana jako tańsza alternatywa dużych piłek nożnych. Idealna dla dzieci i młodzierzy w wieku szkolnym. Nadruk do 12 kolorów, na każdej łatce piłki.

wiecej »
Piłka Retro, rozmiar 5

Piłka Retro, rozmiar 5
Nr katalogowy: BP503retro

Piłka Nożna w stylu Retro wykonana ze skóry naturalnej to świetny pomysł na prestiżowy upominek reklamowy z nadrukiem Twojego Logo. Oferujemy nadruk tuszem złotym-metalicznym lub grawer laserowy. W ofercie również tańsza opcja piłki wykonana ze skóry syntetycznej.

wiecej »
Piłka z Jeansu

Piłka z Jeansu
Nr katalogowy: BP503j

Piłka reklamowa wykonana z Jeans to oryginalny pomysł na gadżet reklamowy, nie tylko dla producentów artykułów denim. Zalecamy nadruk logo w jednym kolorze. Możliwość wykonania piłki w rozmiarach mini.

wiecej »
Mini piłka PVC, rozmiar 1a

Mini piłka PVC, rozmiar 1a
Nr katalogowy: BP101a

Piłka reklamowa o średnicy 17 cm. Zaletą tego rozmiaru piłeczki jest możliwość wykonania jej w konstrukcji 32 panelowej, czyli stworzenia miniaturki standardowej piłki biedronki, o powierzchnia pojedynczych łatek w dalszym ciągu umożliwiających czytelny nadruk. Nadruk do 12 kolorów, na każdej łatce piłki.

wiecej »
Mini Piłka PVC, rozmiar 1

Mini Piłka PVC, rozmiar 1
Nr katalogowy: BP101

Piłka reklamowa o średnicy 14 cm. Zabawkowa wersja piłki nożnej o dużej powierzchni nadruku na pojedynczych łatkach. Alternatywa dla budżetowych kampanii reklamowych. Uwielbiana przez dzieci jak i dorosłych. Nadruk do 12 kolorów, na każdej łatce piłki.

wiecej »
Mini Piłka PVC, rozmiar 0

Mini Piłka PVC, rozmiar 0
Nr katalogowy: BP100

Piłka reklamowa o średnicy 10.5 cm. Jako że łatwo zmieści się w szufladzie biurka i może być wykorzystywana w pracy jako zabawka antystresowa. Oczywiście perfekcyjny upominek dla dzieci – one kochają wszystko co się w ich łapkach mieści . Nadruk do 12 kolorów, na każdej łatce piłki.

wiecej »
Mini Piłka - Kalendarz

Mini Piłka - Kalendarz
Nr katalogowy: BP100_Kalendarz

Piłka reklamowa z kalendarzem, nadrukeim Twojego logo i zaznaczonymi na piłce ważnymi wydarzeniami w Twojej firmie. To idealny upominek pod " Chionkę " dla Twoich klientów lub forma zaproszenia na firmowy Event. Wybierz własne kolory piłki, prześlij nam swoje logo, oraz ważne dla Ciebie daty w Kalendarzu i gotowe!

wiecej »