Balmo Promotions

O nas

Balmo Promotions jest bezpośrednim Importerem i Dystrybutorem reklamowych piłek sportowych na terenie Polski i Europy. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku i znajomości branży, mamy nadzieję w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom, nie tylko poprzez wysokiej jakości produkty, ale także poprzez profesjonalizm i jakość świadczonych przez nas usług.

Co nas wyróżnia?

Oferowane przez nas produkty są produkowane pod dedykowane zlecenie klienta, według indywidualnego projektu, co oznacza możliwość 100% -ej  personalizacji produktu, nadruk multikolorowego projektu bez ponoszenia dodatkowych, wysokich kosztów, nieograniczone pole nadruku grafiki.

Jak to możliwe?

Produkcja na zamówienie daje nam możliwość wykonania nadruku na materiale w pierwszej kolejności, a dopiero później wycięcia kształtów i zszycia elementów w jedną całość. Dzięki temu, mamy możliwość nadruku nawet najbardziej skomplikowanych projektów, w odróżnieniu od nadruku na gotowym produkcie magazynowym, gdzie wielokolorowe, kompleksowe projekty, nie mogą być zrealizowane z przyczyn technicznych lub wysokich kosztów.

Oprócz możliwości graficznych produktu, oferujemy również produkt wysokiej jakości.

Fabryki, z którymi współpracujemy spełniają wszystkie europejskie wymagania jakościowe, posiadają certyfikaty  ISO 9001:2015,  SMETA by SEDEX, CHILD LABOUR FREE - nie zatrudniają dzieci przy procesie produkcji.  Możemy również pośredniczyć w uzyskaniu certyfikatu CE.  Każdy gotowy produkt przechodzi bardzo staranną kontrolę jakości i jest poddawany testom przed wysyłką do klienta. Dzięki temu GWARANTUJEMY najwyższą jakość i wytrzymałość naszych piłek!

Nasza długoletnia współpraca i silne relacje partnerskie z dostawcami dają nam możliwość zagwarantowania Państwu świadczenia usług na wysokim poziomie, dostarczenia towaru wysokiej jakości oraz terminowość realizowanych projektów.

Oferujemy jakość i serwis, którym możesz zaufać!