Balmo Promotions

Referencje


"Mamy przyjemność udzielić referencji firmie Balmo Promotions, za doskonałą pomoc w realizacji projektów reklamowych i profesjonalną realizację zamówień na piłki nożne.
 Z  usług Balmo Promotions korzystamy przy każdej okazji zapotrzebowania na piłki z promowaniem logotypów klinenta. Fachowe doradztwo w procesie projektowania i znakowania produktów jest kolejnym atutem tej firmy. Szczególną uwagę należy zwrócić na terminowść realizacji zleconych produkcji. Jakość piłek jest na najwyższym poziomie i godna polecenia.
Z całą przyjemnością polecamy firmę Balmo Promotions, jako godnego zaufania producenta, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całkowity przebieg dotychczasowej współpracy oceniamy na wysokim poziomie i postrzegamy firmę Balmo Promotions jako partnera, który traktuje swoje zobowiązania wobec klienta w sposób profesjonalny.
Dziękujemy za współpracę i życzymy dużo sukcesów we współpracy z przyszłymi partnerami."

G-MAX Agencja Reklamowa

 

"Firma Balmo Promotions zrealizowała dla nas już kilka projektów. Łącznie dostarczyła 1700 piłek i wiemy, że współpraca miedzy nami będzie się dalej rozwijać. Firma Balmo Promotions zawsze dotrzymywała terminu dostawy, nawet tych bardzo pilnych projektów, realizowanych pod presją czasu. Cenimy ich podejście do klienta i chęć pomocy zarówno w dużych jak i tych małych projektach.
Nasi klienci zawsze byli zadowoleni z dostarczonego towaru, dlatego do nas chętnie wracają.
Z przyjemnością poświadczymy telefonicznie rzetelność firmy Balmo Promotions."

Agencja Reklamowa AWMIG


" Firma Balmo Promotions zrealizowała dla nas zamówienia na piłki siatkowe z nadrukiem dla naszego Klienta.
Firma wywiązała się ze zlecenia na czas, a produkt okazał się bardzo dobrej jakości.
W związku z powyższym możemy polecić Balmo Promotions jako solidnego partnera w biznesie. "

Smart Mind Media, Agencja Reklamowa